Wikisdílení:Vyloučení odpovědnosti: Porovnání verzí

Z Wikisdílení
Přejít na: navigace, hledání
(Založena nová stránka s textem „Tvůrce a provozovatel této wiki se zříká jakékoli zodpovědnosti za obsah. Používáním této wiki prohlašujete, že jste vlastníky, nebo máte p…“)
 
m (licence)
 
Řádka 1: Řádka 1:
Tvůrce a provozovatel této wiki se zříká jakékoli zodpovědnosti za obsah. Používáním této wiki prohlašujete, že jste vlastníky, nebo máte potřebná oprávnění na sdílení Vámi zde vytvořeného nebo nahraného obsahu.
+
Tvůrce a provozovatel této wiki se zříká jakékoli zodpovědnosti za obsah. Používáním této wiki prohlašujete, že jste vlastníky, nebo máte potřebná oprávnění na sdílení Vámi zde vytvořeného nebo nahraného obsahu. Dále prohlašujete, že Vámi vytvořený nebo nahraný obsah poskytujete pod následující [http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/ licencí].

Aktuální verze z 17. 1. 2016, 19:38

Tvůrce a provozovatel této wiki se zříká jakékoli zodpovědnosti za obsah. Používáním této wiki prohlašujete, že jste vlastníky, nebo máte potřebná oprávnění na sdílení Vámi zde vytvořeného nebo nahraného obsahu. Dále prohlašujete, že Vámi vytvořený nebo nahraný obsah poskytujete pod následující licencí.